Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Lubień Kujawski – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec, ul. Parkowa

Centrum,Gostynin(Lubień Kujawski + 20 km)

920 000 zł1 421 m² 647,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 404 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 2641/2, 2640/2 i 2642/2 z obrębu 0001, o łącznej powierzchni 2404 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Włocławek

Michelin,Włocławek(Lubień Kujawski + 27 km)

14 500 zł792 m² 18,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Do wynajęcia w Gminie Włocławek- bezpośrednio przy drodze powiatowej, budynek handlowo-usługowy w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Mostki

Mostki(Lubień Kujawski + 39 km)

8 000 zł750 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:32 126 m²

Oferujemy przestronną halę warsztatową do wynajęcia - miejscowość Mostki (gm. Sompolno). Nieruchomość o powierzchni ponad 700 m , idealna propozycja dla firm z branży motoryzacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dobrzyń nad Wisłą

Dobrzyń nad Wisłą(Lubień Kujawski + 27 km)

600 000 zł16 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje inwestycyjną nieruchomość w okolicy Włocławka - 15 km Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z potencjałem - dawna gorzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. 20 Stycznia

Warszawskie,Koło(Lubień Kujawski + 42 km)

890 000 zł148,21 m² 6 004,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:552 m²

Atrakcyjna nieruchomość handlowo-usługowa w centrum Koła idealna dla przedsiębiorców i inwestorów! Przedstawiamy nieruchomość o łącznej powierzchni 148,21 m , składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Dąbie

Dąbie(Lubień Kujawski + 42 km)

9 000 zł1 670 m² 5,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Do wynajęcia budynek usługowo-mieszkalny o pow. 370 m2, hale o pow. 1300 m2, 1,5 km od A2 blisko Koła. Obecną halę można rozbudować do powierzchni 3000m2. Dodatkowo za odpłatnością.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Plecka Dąbrowa

Plecka Dąbrowa(Lubień Kujawski + 42 km)

175 000 zł110 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek gospodarczy, niegdyś funkcjonujący jako warsztat samochodowy z funkcją mieszkalną. Posadowiony na działce o powierzchni 0,32 ha, oznaczonej jako B + kl. Iiia,.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek(Lubień Kujawski + 27 km)

56 500 zł18 m² 3 138,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż murowany garaż zlokalizowany na ulicy Płockiej. Powierzchnia ok 18 m2, posiada elektrykę oraz kanał. Garaż w zabudowie szeregowej, na dachu nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Lipowa

Michelin,Włocławek(Lubień Kujawski + 27 km)

2 310 000 zł882,41 m² 2 617,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 171 m²

Cztery budynki na jednej działce w spokojnej dzielnicy Michelin. Kompleks gotowy do użytkowania od pierwszego dnia jako siedziba firmy z zapleczem lub nieruchomość do adaptacji na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Targowa

Trzepowo,Płock(Lubień Kujawski + 39 km)

1 800 000 zł340 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: do sprzedaży nieruchomość przystosowana dla firmy pod kwatery pracownicze ( zarejestrowana działalność hotelowa ), lub jako siedziba firmy. Płock - ul. Targowa 18C.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż ogrzewany Lubień Kujawski

Lubień Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 995 zł120 m² 16,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szukasz doskonałej lokalizacji dla swojej firmy? Mamy przyjemność zaoferować na wynajem przestronne budynki usługowo-handlowe, strategicznie położone bezpośrednio przy Drodze Krajowej nr 91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, PL. Wolności

Lubień Kujawski,kujawsko-pomorskie

2 122 000 zł1 406 m² 1 509,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:777 m²

Gminna Spółdzielnia "sch" w Lubieniu Kujawskim oferuje na sprzedaż nieruchomość na którą składa się : A) działka gruntowa nr 285/5 położnej w miejscowości Lubień Kujawski przy ul. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona

Lubień Kujawski,kujawsko-pomorskie

199 000 zł330 m² 603,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam do sprzedaży obiekt typu hala o powierzchni całkowitej ok. 330 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni ok. 500 m2, położony w okolicy Lubienia Kujawskiego, przy asfaltowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij