Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Lubień Kujawski - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Rapackiego

Lipno(Lubień Kujawski + 48 km)

1 895 000 zł860 m² 2 203,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:605 m²

Do sprzedaży, w Centrum Miasta Lipno, przy ul. Rapackiego (powiat lipnowski), atrakcyjna, trzykondygnacyjna, solidna kamienica z oficyną, o powierzchni użytkowej opodatkowanej 860,0m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Toruńska

Włocławek(Lubień Kujawski + 27 km)

1 290 000 zł393,19 m² 3 280,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i reprezentacyjny budynek handlowo - usługowo - biurowy, o powierzchni 393,19 m2 zlokalizowany we Włocławku przy ul. Toruńskiej - jednej z głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Wolności

Babiak(Lubień Kujawski + 34 km)

849 000 zł325,71 m² 2 606,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:151 m²

Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 325,71 m2 położony w centrum miejscowości Babiak, ul. Plac Wolności, gm. Babiak, pow. kolski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wola Kałkowa

Wola Kałkowa(Lubień Kujawski + 44 km)

360 000 zł6 360 m² 56,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 360 m²

Na sprzedaż obiekt budowlany, niegdyś funkcjonujący jako ubojnia i zakład masarki, wraz z pomieszczeniami biurowymi i potencjałem do zagospodarowania na lokal mieszkalny. Propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Sierakowskiego

Lipno(Lubień Kujawski + 48 km)

420 000 zł866 m² 484,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:621 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki o numerze ewidencyjnym 396/2 z obrębu 0001 o powierzchni 621 m oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Stemplew

Stemplew(Lubień Kujawski + 47 km)

3 600 000 zł1 250 m² 2 880 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży hali w miejscowości Stemplew. Hala/chłodnia/magazyn o powierzchni 1250 m2. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Objezdna

Radziejów(Lubień Kujawski + 49 km)

2 800 000 zł1 079 m² 2 595 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 554 m²

Lokal użytkowy na sprzedaż - Adres: ul. Objezdna 31, radziejów Powierzchnia budynku: 1 079 m Powierzchnia działki: 2 554 m Cena: 2 800 000 zł (2 595 zł/m ) Piętro: budynek piętrowy Do.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Dubois

Brześć Kujawski(Lubień Kujawski + 28 km)

790 000 zł961 m² 822,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Kup z ulgą "pałacyk Plus"! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 132/3 ustanowione do dnia 21 września 2091 r. o powierzchni 1.077 m 2 zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Probostwo Górne

Probostwo Górne(Lubień Kujawski + 42 km)

710 000 zł506,50 m² 1 401,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 762 m²

Do sprzedaży budynek gastronomiczny z dobudowaną salą imprez okolicznościowych przy drodze krajowej nr 1 (łódź-Gdańsk). Budynek gastronomiczny (325,5m2 pow. użytk.) jest parterowy, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek(Lubień Kujawski + 27 km)

89 000 zł16,38 m² 5 433,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Garaż murowany o powierzchni 16,38 mkw, wybudowany w 1989 r., z doprowadzoną energią elektryczną, dachem krytym papą, na działce gruntu o powierzchni 19 mkw, w wieczystym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, PL. Wolności

Lubień Kujawski,kujawsko-pomorskie

2 122 000 zł1 406 m² 1 509,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:777 m²

Gminna Spółdzielnia "sch" w Lubieniu Kujawskim oferuje na sprzedaż nieruchomość na którą składa się : A) działka gruntowa nr 285/5 położnej w miejscowości Lubień Kujawski przy ul. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona

Lubień Kujawski,kujawsko-pomorskie

199 000 zł330 m² 603,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam do sprzedaży obiekt typu hala o powierzchni całkowitej ok. 330 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni ok. 500 m2, położony w okolicy Lubienia Kujawskiego, przy asfaltowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij